KONST / Litografier / Färglitografi 16165375
nr 1616 5375
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Signerad, numrerad 133/310. Färglitografi, bildmått: 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:33:26
29/4 19:28:26
29/4 19:29:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak